Ekrany reklamowe w placówkach medycznych

szpital

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu CentrumZdrowia.TV – bardzo nowoczesną i co ważniejsze, bardzo skuteczną formę promocji Państwa Firmy, jaką uruchomiliśmy niedawno w zespole poradni specjalistycznych mieszczącym się przy ul. Korczyńskiej 57 w Krośnie (teren Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego).
CentrumZdrowia.TV to sieć zarządzanych zdalnie dużych ekranów LED (o przekątnej 40 cali), będąca nie tylko telewizją reklamową, lecz również atrakcyjnym medium dostarczającym bieżących informacji z kraju i świata, czy też prezentującym lokalne wydarzenia.
Współpraca ze stacjami telewizyjnymi oraz portalami internetowymi o ugruntowanej renomie, pozwala nam na dostarczanie potencjalnemu odbiorcy Państwa reklamy aktualnych i atrakcyjnych informacji, dzięki czemu dbamy o stały, wysoki poziom zainteresowania z jego strony przekazywanymi przez nas treściami. Dzięki temu odbiorcy nie dłuży się czas oczekiwania na swoją (lub członka swojej rodziny) kolejkę podczas wizyty u specjalisty, a nasi klienci zyskują szansę na zaprezentowanie i utrwalenie własnego przekazu reklamowego.
Emisja spotów odbywa się na 12 ekranach o starannie dobranym usytuowaniu – w miejscach zapewniających duży przepływ potencjalnych odbiorców:
– 1 ekran przy wejściu głównym (przy rejestracji do poradni);
– 11 ekranów w holu poczekalni zespołu poradni specjalistycznych (I piętro budynku).
Wszystkie ekrany zamontowane zostały na wysokości oczu potencjalnych odbiorców, zapewniając stały kontakt z prezentowaną ofertą. Emisja reklam odbywa się w godzinach funkcjonowania zespołu poradni specjalistycznych, tj. codziennie w godz. 7:00–18:00.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.centrumzdrowia.tv

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress