Kolportaż ulotek

Bardzo skuteczna forma reklamy, zapewniająca dotarcie do dużej grupy odbiorców. Oferujemy kolportaż druków bezadresowych i adresowanych na terenie miejscowości: Krosna i okolice, Jasła, Sanoka.
Zajmujemy się profesjonalnym kolportażem materiałów reklamowych (ulotki, gazetki, katalogi, foldery reklamowe itp) do skrzynek pocztowych domów i mieszkań oraz na ulicach miast. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na szybkie zdiagnozowanie potrzeb Twojej firmy. Po rozpoznaniu rynku oraz Twojej konkurencji doradzimy w jakiej ilości i w jakie miejsca powinna dotrzeć reklama. Ponadto z każdej akcji promocyjnej sporządzamy raporty, dzięki którym sprawdzisz efekty kampanii.

Poniżej prezentujemy możliwe sposoby kolportażu:

– kolportaż do skrzynki pocztowej
– kolportaż na wycieraczkę / drzwi
– kolportaż parkingowy (pod wycieraczkę auta)
– kolportaż na klamkę drzwi
– dystrybucja w określonych miejscach: punkty komunikacyjne, przystanki, pasaże handlowe, targowice, parkingi, ogródki działkowe

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Współpracujemy z wykwalifikowanym, sprawdzonym zespołem hostess. Organizowaliśmy akcje promocyjne dla wielu lokalnych firm, min. Sieć handlowa Delikatesy Centrum, Euro Bank, Play, Wikana, T-mobile, Orange; kampanie wyborcze dla kandydatów do Sejmiku, Samorządu i Parlamentu.

ulotki

skrzynka pocztowa z reklamą

kolporter wrzuca reklamę do skrzynki

 

Jeśli chcesz skorzystać z tej formy reklamy, a nie posiadasz jeszcze materiałów do kampanii oferujemy również przygotowanie projektu oraz druk. Zapraszamy do działu projektowanie graficzne oraz druk.

 

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress